Minust

rpt

Tere, minu nimi on Siim!

Olen Saaremaalt pärit mees, kes armastab läbi toidu rõõmu ja erilisi elamusi pakkuda. Kokana olen töötanud 10 aastat. Varasemalt olen tegutsenud mitmetes mainekates kohvikutes ja restoranides nagu endine Wabadus ja Dominic, lisaks töötasin ka mereväes peakokana. Olen vedanud eest ka 2500 inimesele mõeldud üritust. Viimasel ajal olen kaasa löönud ka teletöös. “Masterchef Eesti” ja “minu emps on parem kokk kui sinu ema” toidutoimetaja seega ma armastan erinevaid väljakutseid ja need sütitavad minus elusära.
Viimati töötasin 4 aastat cateringi ettevõttes peakokana. Seejärel tundsin end piisavalt kogenenud ning lõin oma  catering’i ettevõtte – Gourmify.
Elu peab olema lihtne ja lõbus, seepärast olen loonud teile ka erinevad koolitused, teiste seas ka puuvilja maagilise kunsti kursuse – sest söömine ei pea olema igav!
Just sellepärast pakun catergingi teenuseid igasugustele üritustele, et te päriselt oma sündmust nautida saaksite ja ei peaks muretsema sellepärast, kas kõigile ikka toitu jätkub või kuidas toitu ilusasti serveerida… Samuti kaasame tihti külalisi  toiduvalmistamisele, et üritus muuta interaktiivsemaks.
See catering on mõeldud kõigile, kes hindavad kauneid väljapanekuid, maitsvat toitu ning eelkõige oma aega.
Tule loome koos ürituse, kus on maitsvad, ilusad ja meeldejäävad toidud!

Sõbrad

Gourmify on Elamusvõluri sõber ja ametlik koostööpartner ning katab nende romantilise piknikulaua. Elamusvõluri tegemisi vaata lähemalt nende kodulehelt. X